Яка різниця між системою управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) та системою управління мовною школою (LSMS)?

Яка різниця між системою управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) та системою управління мовною школою (LSMS)?

14 Травня, 2023John O'Keefe

Система управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) і система управління мовною школою (LSMS) – це два різних типи програмних систем, які призначені для різних цілей у мовній школі.

Ось деякі ключові відмінності: 

  1.     Призначення: CRM-система в першу чергу використовується для управління взаємодією з клієнтами, тоді як LSMS призначена для управління повсякденними задачами мовної школи.
  2.     Функціональність: CRM-система зазвичай включає такі функції, як управління потенційними клієнтами, управління контактами, відстеження продажів і управління службою підтримки клієнтів, тоді як LSMS включає такі функції, як реєстрація студентів, розклад курсів, відстеження відвідуваності, виставлення оцінок і звітність.
  3.     Цільова аудиторія: CRM-системи зазвичай використовуються відділами продажів і маркетингу для управління взаємовідносинами з клієнтами, тоді як LSMS використовують адміністратори мовних шкіл, викладачі та студенти.
  4.     Інтеграція: CRM-система може інтегруватися з іншими інструментами продажів і маркетингу, такими як імейл маркетинг, соціальні мережі та рекламні платформи, тоді як LSMS може інтегруватися з іншими інструментами освітніх технологій, такими як системи управління навчанням і платформи онлайн-навчання, наприклад, Zoom.
  5.     Управління даними: CRM-система, в першу чергу, зосереджена на управлінні даними про клієнтів, тоді як LSMS має на меті управління даними про студентів та академічними записами.

Попри те, що функціональність цих двох систем може дещо збігатися, вони слугують різним цілям і призначені для покриття унікальних потреб різних типів бізнесу.

Як SchoolMate може допомогти вашій школі в цих двох сферах?

SchoolMate пропонує мовним школам як CRM, так і LSMS в одній зручній платформі.

Модуль управління взаємовідносинами з клієнтами в SchoolMate допомагає керувати контактами з поточними, архівними та потенційними студентами та компаніями. Він дозволяє створювати календарі, списки справ і нотатки з описом контактів і зустрічей з клієнтами.  Це допоможе вам підвищити ефективність процесу продажів у вашій школі.

Частина LSMS складається з декількох модулів, які охоплюють щоденне адміністрування, фінанси, реєстрацію студентів, тестування студентів та зворотний зв’язок. Вони розроблені, щоб допомогти вам організувати всі академічні та фінансові аспекти управління мовною школою. SchoolMate також має додатки для Android та iOS, щоб викладачі та студенти мали доступ до своїх даних.

Щоб дізнатися більше про те, як SchoolMate може допомогти вам у всіх аспектах управління мовною школою, зв’яжіться з нами для дзвінка-демонстрації або безкоштовної пробної версії тут.