• Кількість учнів
  • =
  • 30 євро
    Вартість на місяць
Адміністратор школи
Звіти
Навчальний процес
CRM
Обрані модулі
Фінанси
Навчальний диск
Реєстрація
Ресурси
Опитування
Житло
Онлайн-платежі

Зміст модулів

SchoolMate це модульна система. Всі користувачі мають доступ до чотирьох базових модулів. Інші модулі можна вмикати та вимикати за власним бажанням. Плата за користування системою стягується щомісяця, виходячи з кількості активних студентів у вашому акаунті та використаних модулів. Немає активних студентів – немає плати!

null

Адміністратор школи

Це основний модуль SchoolMate, де ви контролюєте розклад, організовуєте роботу викладачів, створюєте студентів, компанії, групи, плануєте заняття та виконуєте всю паперову роботу, пов’язану з управлінням успішною мовною школою.
null

Звіти

Найважливіші дані вашої школи узагальнюються в наборі стандартних звітів, за допомогою яких ви можете аналізувати ваші фінанси, продажі, платежі студентів, борги, прибутковість тощо. Ви можете налаштувати їх відповідно до своїх потреб, а також створювати та зберігати власні формати звітів.
null

Фінанси

Фінансовий модуль допоможе вам слідкувати за оформленням інвойсів, квитанцій та обліком витрат. Ви можете керувати планами оплати, знижками та заробітною платою викладачів, а також контролювати всі важливі доходи та грошові потоки.
null

Реєстрація

Модуль реєстрації дозволяє пов’язати контактну сторінку веб-сайту вашої школи з вашим акаунтом SchoolMate, щоб усі потенційні клієнти потрапляли безпосередньо у ваш акаунт, звідки ви можете керувати ними та легко перетворювати їх на студентів.
null

Опитування

Ви можете створювати персоналізовані опитування для ваших студентів і співробітників, які можна проходити анонімно. Результати легко аналізувати, і вони дадуть вам уявлення про те, наскільки добре працює ваша школа і що потрібно покращити.
null

Навчальний процес

Навчальний процес – це модуль, який забезпечує зв’язок ваших викладачів, корпоративних партнерів, студентів та їхніх батьків з вашою школою. Вони можуть перевіряти відвідуваність та оцінки, переглядати, що відбувалося на занятті, а також спілкуватися один з одним.
null

CRM

Модуль управління взаємовідносинами з клієнтами призначений для управління комунікацією з поточними, архівними та потенційними студентами. Ви можете створювати нотатки, планувати та записувати всі ваші дзвінки та інші види взаємодії з клієнтами.
null

Навчальний диск

У цьому модулі ви можете створювати інтерактивні тести для студентів. Завантажуйте, зберігайте та діліться своїми навчальними файлами зі студентами та викладачами.

 

null

Ресурси

Тут ви можете перерахувати всі освітні ресурси, доступні для викладачів та студентів. Якщо студент або викладач бажає взяти той чи інший матеріал у користування, він може зарезервувати його безпосередньо через цей модуль.
null

Канали онлайн-банку

Банківські канали – це підключення, які дозволяють автоматично завантажувати вхідні транзакції з вашого банківського рахунку у ваш акаунт SchoolMate. Вони спрощують звірку банківських рахунків, забезпечуючи точність та актуальність ваших фінансових даних, а також значно зменшуючи необхідність ручного введення даних і заощаджуючи ваш час.
null

Проживання

Якщо ваша школа пропонує студентам проживання, цей модуль дозволить вам зберігати всі ваші пропозиції щодо проживання та харчування. Тут ви можете бронювати проживання, додавати страховку та замовляти трансфери.

FAQs

Спочатку ви можете зв’язатися з нами для отримання демонстрації платформи, яка займе 30-40 хвилин. Після цього, якщо ви ще не будете готові почати користуватися безкоштовною пробною версією, ми можемо надати вам доступ до тестового сайту. Оскільки він не містить «реальних» даних, ви можете випробувати систему без підписання контракту.

Коли ви вирішите почати користуватися SchoolMate, ми надішлемо вам безкоштовну пробну версію з контрактом на один місяць та коротку анкету, яка допоможе нам створити ваш акаунт; це займе один-два дні. Після цього ми завантажимо всі необхідні вам дані, такі як дані про студентів та їхніх батьків. Потім ми почнемо навчати ваш персонал основним інструментам і функціям системи. Зазвичай протягом тижня школа починає використовувати SchoolMate майже самостійно.

Термін дії контракту на безкоштовну пробну версію закінчується через один місяць, і вам не потрібно нічого робити. Якщо ви хочете продовжити, просто дайте нам знати.

Щомісяця ми стягуємо оплату лише за активних студентів, тому якщо ви хочете припинити користуватися SchoolMate, деактивуйте своїх студентів, і вам не буде за що платити.

Так. Ми безкоштовно надамо вам таблиці Excel, куди ви зможете скопіювати ваші дані, після чого безкоштовно завантажимо їх в акаунт вашої школи на платформі SchoolMate.

Повне навчання та постійна підтримка надаються безкоштовно через Zoom, Skype тощо з необхідною вам тривалістю та частотою.