Як створити профіль студента

27 Травня, 2018Karol Wojtyła

Щоб створити профіль студента перейдіть до: Адміністратор школи – Студенти – Студенти – Додати студента

Ви побачите профіль студента, який треба заповнити:

Деталі для повідомлень. Ви можете надіслати студенту повідомлення безпосередньо із його профілю, використовуючи месенджери. Ви можете переглянути більше інформації про месенджери тут.

Додаткова інформація:

Якщо є будь-яка інша інформація, яку ви б хотіли зберегти про студента, ви можете розмістити її тутcДизайн контролюється в розділі Адміністратор школи – Налаштування – Форми. Студенти можуть ввести дані у свій профіль, коли вони заходять у систему, якщо ви бажаєте, щоб вони самі ввели дані.

Активація батьківського аккаунту:

Щоб ця функція запрацювала, ви маєте активувати батьківський обліковий запис, перейшовши в Основні налаштування – Студенти. 

Після цього з’явиться додатковий розділ:


Оскільки більшість інформації в студента і його батьків буде сходитись, вам необхідно лише натиснути на кнопку “Скопіювати”. Інформація із профілю студента буде перенесена на профіль батька/матері й ви можете змінити інформацію перед тим як її зберегти.

Дозволи:

Оскільки наразі існують строгі правила щодо обробки персональної інформації студентів та їх батьків, для таких випадків ми маємо секцію про дозвіл. Коли ви створюєте користувача, автоматичні налаштування виглядатимуть так:

Ви також можете змінити налаштування, коли отримаєте дозвіл, імовірно, через контракт зі школою. Якщо згода не позначена як узгоджена, система не дозволить відправляти певні типи електронних листів. Студенти й батьки можуть увійти та змінити їхні дозволи будь-коли.

Профіль студента

Після того, як ви натиснули на “Зберегти та Закрити”, буде створений профіль студента і з’являться більше розділів, де буде міститися інформація про групи студента, календар, документи й т.д. У нас є детальні посібники для кожного розділу, але ви можете почати з головного профілю студента тут.