Вхід у систему та Головна сторінка

20 Травня, 2018Karol Wojtyła

Деталі для входу:

Ваша школа надасть вам URL-адресу та деталі для входу (логін і пароль) у ваш обліковий запис SchoolMate.

Додаток викладача:

Ви також можете завантажити додаток SchoolMate для андроїда у Google Play і для iOS в Apple Store щоб позначати відвідуваність та деталі уроку.

Дозволи:

Модулі, які ви бачите одразу після входу, залежать від того, які саме з них під’єднала ваша школа і які дозволи мають викладачі. Тому, деякі функції описані у цій статті можуть бути не підключені для вас.

Головна сторінка:

Перше, що ви бачите, коли заходите в обліковий запис – це Головна сторінка. 

Декілька коментарів щодо скріншоту:

  1. Меню. Тут ви можете позначати відвідуваність і т.д. Детальна інформація про ці пункти знаходиться в інших розділах. 
  2. Сьогоднішні заняття. Натисніть на заняття і система перенаправить вас до Інформація про заняття, де ви можете ввести відвідуваність, деталі заняття, і т.д. Маленька кнопка у правому верхньому кутку перенаправить вас до календаря. 
  3. Налаштування і сповіщення. Натисніть на своє ім’я, щоб перевірити й відредагувати свою персональну інформацію, яка зберігається у системі та змінити ваш логін і пароль. Сповіщення – це повідомлення про будь-які зміни щодо уроків. 
  • Ви можете обрати мову для користування системою SchoolMate. Натисніть тут, щоб переглянути більше деталей. 
  • Сповіщення. Система надішле вам автоматичні повідомлення про будь-які зміни у розкладі. Сповіщення можна видалити після прочитання. 
  • Ваше ім’я. Ви можете редагувати інформацію у системі SchoolMate, змінити пароль та переглянути історію входу у систему. 
  1. Повідомлення. Ви можете надсилати та отримувати повідомлення від студентів, інших викладачів і адміністратора школи у системі. Більше інформації тут
  2. Новини. Ваша школа може публікувати інформацію про те, що відбувається у школі та ділитися цим з вчителями та студентами.
  3. Розклад. Свята та інші події можна переглянути тут.

Related Tutorials:

How to use the Teachers’ App