Вхід у систему та Головна сторінка

10 Грудня, 2019Karol Wojtyła

Деталі для входу:

Студенти та їх батьки можуть увійти до їх облікових записів SchoolMate й отримати інформацію про уроки, домашні завдання, оплати, і т.д. Ваша школа надасть вам URL-адресу та деталі для входу (логін і пароль).

Для батьків: якщо у школі навчається не одна ваша дитина, їхні облікові записи можуть бути підв’язаними разом, тому вам треба ввійти у ваш аккаунт лише один раз. 

Додаток студента:

Ви також можете завантажити додаток SchoolMate для андроїда у Google Play і для iOS в Apple Store щоб переглядати потрібну інформацію зі свого смартфона.

Модулі та дозволи:

SchoolMate – це модульна система. Модулі, які ви бачите одразу після входу залежать від того, які саме з них під’єднала ваша школа і які дозволи мають учні. Тому, деякі функції описані у цій статті можуть бути не підключені для вас.

Головна сторінка:

Коли ви входите в обліковий запис, перше, що ви побачите – це Головна сторінка:

Декілька коментарів щодо скріншоту:

  1. Меню – тут ви можете знайти інформацію про уроки, оплати, і т.д. Детальна інформація про ці пункти знаходиться в інших розділах. 
  2. Майбутні заняття  – тут будуть відображатися дата та місце ваших наступних трьох уроків. 
  3. Мова – ви можете тимчасово змінити мову, вибравши її зі списку у системі. Для постійної зміни мови, дивіться пункт 5. 
  4. Сповіщення – система надішле вам автоматичне повідомлення про зміну розкладу. Сповіщення можна видалити після прочитання. 
  5. Профіль користувача:
  • Ви можете перевірити та відредагувати персональну інформацію, а також змінити ім’я користувача та пароль.
  • Ви можете обрати мову за замовчуванням для вашого аккаунту SchoolMate. Натисніть тут для деталей. 
  • Ви можете змінити ваші дозволи на розсилку від школи.

6. Вихід – натисніть тут, щоб вийти із системи. 

7. Опитування – ваша школа може надсилати вам опитувальники про ваш досвід у школі. Це анонімно і школа не зможе побачити від кого прийшли відповіді. Дізнайтеся більше тут.

8. Новини – ваша школа може публікувати інформацію про те, що відбувається у школі та ділитися цим з вчителями і студентами.

9. Повідомлення – ви можете надсилати і отримувати повідомлення від викладача, інших студентів і адміністратора школи у системі. Ви можете дізнатися більше тут

10. Статуси відвідуваності – перелік пропущених занять і невиконаного домашнього завдання.

11. Розклад – свята та інші події можна переглянути тут.


Related Tutorials:

How to use the Students’ App