Як створити профіль викладача

26 Травня, 2018Karol Wojtyła

Щоб створити профіль викладача, перейдіть до: Адміністратор школи – Викладачі – Додати викладача:

Ви побачите профіль викладача, який треба заповнити:

Деталі для повідомлень. Викладачі можуть надіслати учню повідомлення безпосередньо зі свого профілю, використовуючи месенджери. Ви можете переглянути більше інформації про месенджери тут.

Онлайн-заняття. Ви можете проводити онлайн-заняття через SchoolMate, використовуючи різні платформи для онлайн-зустрічей. Якщо ваша школа використовує Zoom, тоді вам необхідно додати деталі облікового запису Zoom викладача. Більше інформації про онлайн-заняття ви можете переглянути тут.

Розрахункова інформація:

Тут може зберігатися широкий спектр інформації задля використання її у контракті викладача зі школою, а також оплати та банківські деталі:

Ви можете дізнатися більше про оплату для викладачів тут.

Додаткова інформація:

Якщо є будь-яка інша інформація, яку ви б хотіли зберегти про викладача, ви можете розмістити її тут. Дизайн контролюється в розділі Адміністратор школи – Налаштування – Форми.

Профіль викладача:

Після того, як ви натиснули на “Зберегти та Закрити”, буде створено профіль викладача і з’являться більше розділів, де буде міститися інформація про групи викладача, календар, документи й т.д. У нас є детальні посібники для кожного розділу, але ви можете почати з головного профілю викладача тут.